Ile mam lat…

Ile mam lat? Koło 40-ki świeżym oddechem. Nie posiadam już figury dwudziestolatki, trud podróży jaką przebyłam przez te wszystkie lata ukształtował moje ciało i nie mam się czego wstydzić. Może nie jestem idealna ale mistrzowsko opanowałam sztukę kochania dziecka, rodzinę i przyjaciół.

Ile mam lat? Jestem w wieku w którym patrzy się na świat spokojniejszym okiem. Jestem w wieku gdzie miłość przeplata się z żądzą namiętności i oazą spokoju.

Ile mam lat? Czy to ma znaczenie czy mam dwadzieścia, czterdzieści czy sześćdziesiąt liczy się przecież wiek który sama czuję. Jestem przede wszystkim w wieku gdzie chce się żyć bez strachu, żyć w wolności. Jestem w wieku w którym mogę wykorzystywać swoje doświadczenia. Mam wystarczająco tyle lat  by żyć pełnią życia po swojemu. Mogę robić co chcę i czuć to co chcę.

Ile mam lat? Jestem w odpowiednim wieku gdzie umiem odnaleźć się po między dwoma pokoleniami. Jestem na takim etapie gdzie w końcu zaczynam rozumieć, że każda osoba która pojawiła się w moim życiu nie pojawiała się przypadkiem. Każda z tych osób miała swoją odpowiednią rolę. Jedni mnie wykorzystywali, inni mnie wystawiali na próbę ale byli i tacy którzy mnie kochali i uczyli jak żyć. Pojawiali się też ludzie którzy pokazali mi że jestem wyjątkowa i że wszystko co robię ma sens.

Ile mam lat? Jestem w takim wieku gdzie zdobywa się szósty zmysł, który pozwala mi iść dalej, zachować spokój i godzić się z życiem. Mimo że pojawiają się z wolna kurze łapki i cellulit co czyni mnie bardziej piękniejszą, dojrzalszą ale przy tym bardziej ludzką i prawdziwą.

Teraz jestem bardziej sobą niż kiedykolwiek przedtem.