Kal­ko­mania z naj­piękniej­szym wzo­rem do naśladowania…Dziękuję Ci Mamo

Za co powinnam Ci podziękować? Myślę że ta lista podziękować nie miałaby końca. Dziękuję Ci przede wszystkim za Twoją autentyczność i prawdę jaką dawałaś mi każdego dnia. Za oparcie które miałam od Ciebie od najmłodszych lat. Dziękuję Ci za świadomość że zawsze mogłam na Ciebie liczyć, niezależnie ile w życiu bym nie spieprzyła Ty zawsze byłaś i jesteś przy mnie. Nigdy się na Tobie nie zawiodłam mimo że ja Cie zawodziłam nie raz. Pokazywałaś Mi że z każdej sytuacji jest wyjście, zawsze dzięki rozmową z Tobą widziałam światełko w tunelu.

Jaka jest moja Mama: Najmądrzejszą, najpiękniejszą i wspaniałą kobietą. Kobietą niepowtarzalną. Kobietą o niezwyklej sile, ciepłą i niezwykle mądra. Patrząc na nią każdego dnia widzę w jej oczach miłość taką sama co z przed kilkunastu lat. Wiem że dla mnie i mojej siostry poświęciła całe swoje życie z wielkim oddaniem. Mama nauczyła mnie czym jest życie, nauczyła mnie ufać ludziom i umieć doceniać to co się ma. Mama mnie nauczyła że nie można być zazdrosnym o to co inni mają. Mimo że nie wszystko zawsze miałam na wyciągniecie ręki to potrafiła swoją siłą i zaradnością dążyć do tego żebym miała to co sobie wymarzyłam. Nigdy nie zapomnę jak w latach 80-ch mama zamiast sobie kupić robota kuchennego kupiła mi lalkę murzynkę którą nazwałam „Berta”. Lalkę tą mam do dziś.

Mamo, każdego dnia dziękuję że Cię mam, wiem że moje słowa nie oddadzą wdzięczności.

Teraz siedzę z głową odwróconą w stronę okna, łza kręci mi się w oku. Wspominam te dawne i jakże beztroskie czasy. Wiem że nie zatrzymam czasu, zdaję sobie sprawę że wszystko ma swój kres ale mogę ten czas uchwycić w wyjątkowy sposób ponieważ moja mama jest wyjątkowa.

 

KIEDY BÓG PRZYDZIELAŁ MAMY MI WYBRAŁ NAJLEPSZĄ.