Nowy Ty Nowa Ja

Po rozstaniu z mężem musiało upłynąć trochę czasu żebym umiała ponownie  zaufać mężczyźnie. Nie będę opisywać tu i teraz mojego rozstania ( nie mówię że nigdy tu tego nie napiszę ) ale na ten moment nie czuję takiej potrzeby. Jestem już gotowa na nowy związek ponieważ wiadomo nikt przez życie nie chce iść sam ponieważ życie wygląda o niebo lepiej jak można je dzielić z drugą osobą. Chcę z partnerem kolekcjonować chwilę, które nie wyblakną po latach. Chcę zakładać jego koszulę. Uprawiać sex po którym powiem że byłam tak napalona że nie doszliśmy do łóżka.

W moim życiu nie ma już miejsca dla frajera czy mami-synka. Chcę aby przy mnie był mężczyzna który będzie mi dawał 100% poczucia bezpieczeństwa, przy którym będę mogła być kobietą a nie tylko obiektem pożądania. Chcę aby mój mężczyzna kochał mnie w każdym wydaniu, przy którym będę czuła się swobodnie. Chcę pokazywać swoją wartość i sięgać po to na co mam ochotę bo przecież mogę wszystko. Nie chcę się bawić w konwenanse że czegoś mi nie wypada. Jestem nieprzewidywalną wariatką a przecież prawdziwi faceci właśnie szaleją za wariatkami z innej planety ponieważ z taką osobą życie ma różne odcienie tęczy a  w życiu o to chodzi żeby każdy dzień był w innych barwach. Chcę być z facetem który zauważy moją zajebistość w prostocie. Nawet jak będę w dresie będzie widział we mnie seksowna kobietę. Potrzebuję u swojego boku mężczyzny który będzie się cieszył z każdego mojego sukcesu zawodowego i dostrzegał spełnianie moich ambicji a nie tylko czubek własnego nosa gdyż już nie ma miejsca na egoistę i samoluba który na każdym kroku będzie podkreślał własne ego. Nie potrzebuję faceta który ma tylko penisa którym nie zawsze dobrze się posługuje. Potrzebuję faceta który tak jak ja jest pewny siebie, inteligentny oraz dąży do wytyczonych sobie celi. Męskiej „cipie” mówię dziękuję.  Potrzebuję faceta który zawsze będzie się starał i dbał o swoją zajebistość. Z moim mężczyzną chcę podbijać świat i być szczęśliwa każdego dnia.

Potrzebuję takiego mężczyzny jak Ty ponieważ w Tobie jest wszystko czego ja oczekuję a czego nie mieli Twoi poprzednicy.