Wymarzona dziewczyna jakiegoś chłopaka

Wielu mężczyzn ma przekonanie że ich kobiety zgubiły gdzieś swoją kobiecość. Ale przecież tak naprawdę każda kobieta dla swojego mężczyzny powinna być ikoną stylu. Pytanie tylko dla kogo? Dla tego który spotyka się z kumplami przy piwie i z dumą opowiada ile to razy zdradził swoja kobietę lub jak jego kobieta jest nudna, beznadzieja nie dbająca o siebie, że nie sypiają ze sobą lub że w łóżku już im się nie układa, wieje nudą.

Tylko drodzy Panowie żeby wymagać od swoich kobiet i coś w nich zmieniać musicie też się zmieniać. To nie jest tak że tylko kobiety muszą wyglądać i pachnieć. Sugerując nam zmiany sugerujcie zmianami u siebie ale zmianami dla swoich kobiet a nie zmianami dla Waszych kochanek.

Jeżeli jednak nie widzicie sensu zmian bo uważacie że dla Waszych Pań nie ma już sensu cokolwiek robić, że ten związek już nie ma szans przetrwania to odejdziecie z godnością. Nie zatruwajcie życia swojej „byłej” bo to nie ma sensu i do niczego dobrego nie prowadzi chyba że zależy Wam na tym aby Was znienawidziły. Desperacja tu nic dobrego nie przyniesie. Jeżeli już podjęliście decyzje o odejściu.

 

Jeśli dziew­czy­na uważa, że nie pot­rze­buje żad­nych upiększaczy  w pos­ta­ci pud­ru, czy kre­dek do oczu, to jest naprawdę piękna.