O mnie

AUTOPORTRET

Opisać kogoś jest łatwo, opisać siebie już nie ale spróbuję. Osoby, które mnie znają będą wiedziały, czy opisuje siebie prawdziwie, czy też lekko fantazjuje.
Jestem kobietą tuż przed 40-ką. Z wierzchu pewna siebie i zorganizowana. W wewnątrz mała dziewczynka o pogodnym usposobieniu, romantyczna, zwariowana, skłonna do spontanicznych akcji. Jestem mamą dorastającej nastolatki, która jest moim największym i jedynym sensem życia.
Dużo ludzi mnie nie lubi, bo nie mówię tego, co powinnam, lecz mówię to, co myślę. Jestem suką, ale nie miejcie mi tego za złe, to życie mnie tego nauczyło i ludzie, którzy pojawili się w nim na krótko lub tez na dłużej. Wiem już teraz, że w życiu trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość kurwy i tego się trzymam. W ostatnim czasie zaszły we mnie zmiany. Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję, wierząc, że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo w ostatnim czasie wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. Cenie swoją strefę komfortu, ale żeby coś w życiu osiągnąć trzeba z niej wyjść. Ze swojego słownika wykreśliłam słowo „problem”, zastępując go „wyzwaniem”.
Nie zawsze umiem się przyznać do błędu, ale na pewno umiem przeprosić i podziękować.
Mój znak zodiaku to SKORPION. Z trudem zapominam o wyrządzonych mi krzywdach. Moje poczucie humoru jest ostre a czasem nawet makabryczne. W miłości oddaje się bez reszty. Jestem namiętna i uwodzicielska. Znam swoje możliwości i potrafię praktycznie korzystać ze swoich wdzięków. Dla ukochanej osoby jestem gotowa na wiele poświęceń, bronie ją zawsze i wszędzie. Jestem zazdrosna i bardzo zaborcza, czasem potrafię urządzić sceny zazdrości, aby poznać gamę doznań partnera.
Nigdy się nie poddaje, zawsze walczę do końca. Moją wadą, ale również zaletą jest to, że nie zawsze uderzam od razu, potrafię rozliczyć się z wrogami po latach.
Jestem oryginalna, nowatorska oraz intuicyjna. Jeżeli miałabym określić się w jednym zdaniu, powiedziałabym o sobie: Jestem kobietą silną.