Nowy Ty Nowa Ja

Po rozstaniu z mężem musiało upłynąć trochę czasu, żebym umiała ponownie zaufać mężczyźnie. Nie będę opisywać tu i teraz mojego rozstania (nie mówię, że nigdy tu tego nie napiszę), ale na ten moment nie czuję takiej potrzeby. Jestem już gotowa na nowy związek, ponieważ wiadomo, nikt przez życie nie chce iść sam, ponieważ życie wygląda o niebo lepiej, gdy można je dzielić z drugą osobą. Chcę z partnerem kolekcjonować chwilę takie, które nie wyblakną po latach. Chcę zakładać jego koszulę. Uprawiać sex, po którym powiem, że byłam tak napalona, że nie doszliśmy do łóżka.

W moim życiu nie ma już miejsca dla frajera czy maminsynka. Chcę, aby przy mnie był mężczyzna, który będzie mi dawał 100% poczucia bezpieczeństwa, przy którym będę mogła być kobietą, a nie tylko obiektem pożądania. Chcę, aby mój mężczyzna kochał mnie w każdym wydaniu, przy którym będę czuła się swobodnie. Chcę pokazywać swoją wartość i sięgać po to, na co mam ochotę, bo przecież mogę wszystko. Nie chcę się bawić w konwenanse, że czegoś mi nie wypada. Jestem, nieprzewidywalną wariatką a przecież prawdziwi faceci właśnie szaleją za wariatkami z innej planety, ponieważ z taką osobą życie ma, różne odcienie tęczy a w życiu o to chodzi, żeby każdy dzień był w innych barwach. Chcę być z facetem, który zauważy moją zajebistość w prostocie. Nawet jak będę, w dresie będzie widział we mnie seksowną kobietę. Potrzebuję u swojego boku mężczyzny, który będzie się cieszył z każdego mojego sukcesu zawodowego i dostrzegał spełnianie moich ambicji, a nie tylko czubek własnego nosa, gdyż już nie ma miejsca na egoistę i samoluba, który na każdym kroku będzie podkreślał własne ego. Nie potrzebuję faceta, który ma tylko penisa, którym nie zawsze dobrze się posługuje. Potrzebuję faceta, który tak jak ja jest pewny siebie, inteligentny oraz dąży do wytyczonych sobie celi. Męskiej cipie mówię dziękuję. Potrzebuję faceta, który zawsze będzie się starał i dbał o swoją zajebistość. Z moim mężczyzną chcę podbijać świat i być szczęśliwa każdego dnia.

Potrzebuję takiego mężczyzny jak Ty, ponieważ w Tobie jest wszystko, czego ja oczekuję a czego nie mieli Twoi poprzednicy.