Księżniczka odpychająca mężczyznę.

Jaką jestem kobietą? Hmm tu pole do popisu zostawiam Wam Panowie. Mimo że jestem kobietą i powinnam, się solidaryzować z innymi kobietami to powiem, że jestem w tej sprawie inna”. Większość kobiet jest wkurwiająca.

Kobieta szuka księcia z bajki, współczesnego supermena a jak go już znajdzie to nagle nie chce mu usługiwać, przestaje dbać o sobie. Z kocicy staje się zwykłą szarą myszą, która nie ma apetytu na życie. Nic jej się nie chce, zmęczenie zawsze bierze górę, Skupia się na własnym komforcie. Ciągle strzela Focha o byle co. Nie chce jej się ruszyć dupy z domu, jest pesymistką i tym zaraża swojego faceta. O sferze seksualnej nie wspomnę, bo tu bym za mocno chyba popłynęła w ocenie takich kobiet. Powiem, tylko że na początku, aby, zdobyć faceta byłaby, w stanie robić piruety na jego penisie a po zdobyciu już tego upragnionego (odebranego innej) nagle nie lubi podejmować wyzwań, nie ma w jej życiu miejsca na spontaniczność. Oczekuje, że rzeczy się po prostu staną.

Mężczyzna pragnie zajebistej kobiety, a nie księżniczki z ciągle niezadowoloną miną. Twoje ciągłe roszczenia wobec niego uwierz, mi przyniosą odwrotny skutek od zamierzonego. On oczekuje od Ciebie, abyś była spontaniczna, pełna wyzwań. Zgadzaj się na jego propozycję, przecież Cię to nic nie kosztuje, robisz to dla swojego ukochanego, którego wybrałaś na towarzysza swojego życia. Jeżeli zaproponuje, Ci wypad na weekend to powiedź, że to uwielbiasz i że już się pakujesz. Daj mu poczuć, że o tym właśnie marzyłaś. Jeżeli będzie chciał zostać w domu i obejrzeć z Tobą film, z lampką wina z zakończeniem w łóżku i uprawiając, z Tobą szalony sex to pokaż mu, że właśnie tego dziś pragnęłaś, że uprawianie z Nim seksu jest najpiękniejszym doznaniem i że z żadnym innym mężczyzną nie było Ci tak dobrze w łóżku, jak z nim.

Zastanów się, czy szukasz partnera, czy naprawiacza po nieudanych związkach, których w Twoim życiu było wiele. Mężczyzna marzy o kobiecie, która przeżywa życie w każdej sekundzie, która wie jak podkreślić swoją kobiecość. Bądź kokietką swojego mężczyzny. Prawdziwy mężczyzna nie chce, zmieniać kobiety pod siebie chce mieć równą sobie partnerkę.